Özel Üretim

Özel ambalajınızı gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şey.

Özel üretim paketleme çözümleri

Size özel çözümlerimizle fikirlerinizin hayata geçtiğini görün.

Hizmetler. Uzmanlarımızdan destek alın

Sıkça Sorulan Sorular

Teklif almak çok kolay. Ambalaj yolculuğunuza başlamak, size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uzmanlarımızla konuşmak için birkaç kolay yol sunuyoruz.

Bizimle doğrudan iletişime geçin
Çalışma saatleri  Pazartesi ∼ Cuma: 09:30 – 17:30

0212 567 44 17 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
Canlı sohbetimiz aracılığıyla bizimle konuşun.
info@kutuchu.com adresine bir e-mail gönderin.

Formumuz aracılığıyla teklif isteme
Teklif formu bizden teklif almanın en kolay yoludur. Teklif formuna gidin, gerekli tüm bilgileri doldurun ve talebinizi gönderin. Satış temsilcimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Hazır kutular için minimum sipariş miktarı 30 adettir.

Klasik Kraft Kutu; 4 boyutta mevcuttur.

10 x 10 x 5 cm
15 x 15 x 5 cm
20 x 20 x 5 cm
25 x 25 x 5 cm

Özel boyutlu bir kutu arıyorsanız, teklif formunda istediğiniz boyutları ve ürünleriniz hakkında bazı bilgileri iletmeniz yeterlidir. Uzmanlarımız, ürünleriniz için mükemmel kutuyu bulman için sizinle iletişime geçecektir.

Evet özelleştirebilirsiniz. Klasik Kraft Kutu ölçüsü ihtiyacınızı karşılıyor ancak özelleştirmek mi istiyorsunuz? Sizin için bunu yapabiliriz.  Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Evet özel üretim yaptırabilirsiniz. İstediğiniz model, ölçü ve tasarımda üretim yapabiliriz. Kutuchu satış ekibimiz, toptan siparişlerinizde size yardımcı olabilir. Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Özel Ürün Ambalajı
İster fiziksel bir mağazada ister online satış yapın, ürününüzü güvende tutmak ve müşterinize şık bir şekilde teslim etmek için kaliteli ürün kutuları gerekir. Kutuchu’nun özel üretim ambalajı yelpazesi, neredeyse sonsuz sayıda sonlandırma seçeneği ile ihtiyacınız olan herhangi bir boyut veya şekle göre tasarlanabilir.

E-Ticaret İçin Özel Ürün Ambalajı
Hem çevrimiçi hem de perakende satış yapıyorsanız, Kutuchu’nun ürün ambalajı posta kutularımızla mükemmel bir şekilde eşleşebilir. Oluklu mukavvadan üretilen çok çeşitli posta kutuları, tıpkı ürün ambalajınız gibi özelleştirilebilir ve teslimat süreci boyunca ürününüzü güvenli ve emniyetli tutmak için kullanılabilir.

Ürün Kutularınızı İstediğiniz Gibi Tasarlayın
Benzersiz bir ürün kutusu, markanıza biraz tutarlılık ve sınıf katmanın harika bir yoludur. Siyah veya beyaz baskılı basit bir kraft kutu, markanızın görünüşüne önem verdiğini ve adınızın hatırlanmasını istediğini bildirir. İç baskıya sahip tam renkli bir kutu, yalnızca iyi bir izlenim bırakmanın değil, aynı zamanda müşterinize gerçekten özel bir şey satın almış gibi hissettirmenin de ideal yoludur. Packhelp’in benzersiz çevrimiçi tasarım aracı, ihtiyacınız olan kutu stili ne olursa olsun, özel ambalajınızı çevrimiçi olarak tasarlamanızı kolaylaştırır.

Küçük İşletmeler İçin Özel Çözümler
Nakit akışı, büyük veya küçük her marka için önemlidir. Bu nedenle Kutuchu ile ürün ambalajınızın maliyetini tasarlarken görebilirsiniz. Toplam fiyat, kutularınızı tam olarak tasarladığınız gibi kapınıza teslim etmek için ödemeniz gereken tutardır. Vergi yok, ekstra maliyet yok – ve 300€/300£ üzerinde harcama yaptığınızda Birleşik Krallık ve AB’de ücretsiz teslimat. Müşteri hizmetleri ekibimiz ideal ambalajı oluşturmanıza yardımcı olabilir ve tüm Avrupa’daki fabrikalarla hem geri dönüş sürenizin hem de nakliye sürenizin mümkün olduğunca kısa olduğundan emin olabilirsiniz. Bu, ambalajınızı daha ucuza ve daha ucuza alacağınız anlamına gelir.