Her şey ambalaj için.

Hazır, özelleştirilebilir veya özel üretim ambalaj çözümleri

Vizyonumuz

Özel ambalajlar için Türkiye'nin tercih edilen markası ve platformu olmak

Kutuchu, Türkiye'de ambalaj denince akla gelen ilk marka olacak. Türkiye'nin en güvenilir, tanınmış ambalaj markası ve platformu olmayı hedefliyoruz.

Zamansız Misyonumuz

Paketlemeyi herkes için, her yerde daha iyi, daha kolay ve daha uygun maliyetli hale getirmek.

Öz Değerlerimiz

Yaptığımız her şeye yol açan değerler

Bunlar, şirket olarak yaşadığımız değerlerden bazılarıdır. Biz de onlar tarafından çalışıyoruz: Nerede olurlarsa olsunlar insanlara yardım etmenin gerçek bir değer olduğunu bildiğimize inandığımız bir platform ve ürün inşa ediyoruz, yaptıkları her şeyi basitleştiriyor ve işlerine kendilerinden daha fazlasını getiriyoruz.

Müşteri Takıntısı

Müşterilerimiz bizim varlık sebebimizdir. Sarsılmaz bir bağlılık ve odaklanma ile verdiğimiz her karar ve eyleme müşteri ile başlarız.

Ortak Bir Gelecek

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve partnerlerimiz ile karşılıklı başarı, ortak bir gelecek ve yaşam boyu ilişkiler için özen gösteriyor ve uyum sağlıyoruz.

Hiç Bitmeyen Mükemmellik

Tüm iş süreçlerimizde ve fonksiyonlarımızda sürekli olarak en yüksek verimlilik ve etkinlik için çalışıyoruz. Bir başarı başka bir başlangıçtır.

Dürüstlük Güven Oluşturur

İşleri ya doğru şekilde yaparız ya da hiç yapmayız. Yaptığımız her şeyde bize güven kazandıran en yüksek standartları koruyoruz.

Tutku, Her Şeyin Yakıtıdır

Bireysel yetenekleri en üst düzeye çıkarırken, yenilikçiliği ve buluşu teşvik etmek için bireysel tutkuları benimsiyor ve geliştiriyoruz. İlerlek için iddialı hedefleri destekliyoruz.

Değişim Süreklidir

Dünya her gün değişiyor. Her değişikliğin bir gelişme fırsatı olduğunu anlayarak, değişimi açık fikirlilikle kucaklarız.